Presunout na hlavní obsah

Úspěchy sportovců VSC v roce 2020

Atletika

Soutěž Umístění Jméno Disciplína/Kategorie
Grand Prix-Berlín 2. místo Seidlová Klára 60 m
Czech Indoor Gala Ostrava 1. místo Seidlová Klára 60 m
MČR 1. místo Hlaváč Vít chůze na 50 km



Beachvolejbal

Soutěž Umístění Jméno
Tipsport Český pohár 3 x 1. místo Barbora Hermannová-Markéta Sluková
2.místo Patrik Maňas-Jiří Sedlák
3.místo David Schweiner-Ondřej Perušič



Golf

Soutěž Umístění Jméno
Challenge tour Cadiz 1.místo Ondřej Lieser
Challenge tour top ten 1. místo Ondřej Lieser



Gymnastika

Soutěž Umístění Jméno
SP v přeskoku Maďarsko 2. místo Kalný Ondřej



Judo

Soutěž Umístění Jméno Disciplína/Kategorie
MT Island-Reykjavík 2. místo Michal Horák nad 100 kg
Danish open 1. místo Mikuláš Meško do 81 kg

1. místo Sára Zitová dorostenky
ME senioři U23, Poreč 1. místo Zachová Renata
ME senioři U23, Poreč 3.místo Zemanová Věra



Kanoistika slalom

Soutěž Umístění Jméno Disciplína/Kategorie
World Ranking Race, Austrálie 2. místo Lhota Matyáš C1 muži
3. místo Přindiš Vít K1 muži
ME Praha 1. místo Prskavec Jiří K1 muži
1. místo Kudějová Kateřina K1 ženy
1. místo Satková Gabriela C1 ženy
1. místo Satková Gabriela 3x C1 ženy
1. místo Kudějová Kateřina, Vojtová Veronika, Galušková Antonie 3x K1 ženy
2. místo Prskavec Jiří, Hradilek Vavřinec, Přindiš Vít 3x K1 muži
2. místo Rohan Lukáš C1 muži
3. místo Chaloupka Václav C1 muži
3. místo Hilgertová Amálie
ME do 23 let 1. místo Satková Gabriela Družstva 3 x C1 ženy U23
2. místo Satková Gabriela C1 ženy U23
2. místo Chaloupka Václav, Větrovský Jan Družstva 3 x C1 muži U23
2. místo Zima Tomáš, Bárta Jan Družstva 3 x K1 muži U23
3. místo Galušková Antonie K1 ženy U23
3. místo Hilgertová Amálie, Galušková Antonie Družstva 3 x K1 ženy U23
MEJ Krakov 1. místo Král Adam, Lhota Kryštof Družstva 3 x C1 muži junioři
2. místo Král Adam C1 muži junioři
3. místo Nesnídalová Lucie Družstva 3 x K1 ženy juniorky
SP Pau 1. místo Veronika Vojtová extrémní slalom
2. místo Tomáš Zima kajak muži
2. místo Václav Chaloupka kanoe muži



Krasobruslení

Soutěž

Umístění

Jméno

Disciplína/Kategorie

Jegvirág cup, Miskolc 3. místo Eliška Březinová sólo ženy
Nebelhorn Trophy 2020 1.místo Taschlerovi Natálie a Filip taneční pár
Mezinárodní MČR, Těšín 1. místo Bělohradský Jiří sólo muži
1. místo Žuková Jelizaveta-Bidař Martin sportovní dvojice



Šerm

Soutěž

Umístění

Jméno

Disciplína/Kategorie

Světový pohár juniorek Dijon 3.místo Veronika Bieleszová kord juniorky
ME juniorů a juniorek Poreč 1. místo Veronika Bieleszová kord juniorky

3. místo Marek Totušek fleret junioři



Tenis

Soutěž

Umístění

Jméno

ATP Pune-Indie 1. místo Jiří Veselý
ITF Nussloch, Německo 2. místo Jonáš Forejtek
ITF kategorie 4 U18 1. místo Vítek Horák



Veslování

Soutěž Umístění Jméno Disciplína/Kategorie
ME ve veslování na trenažeru Praha 1. místo Jurková Marie Natalie
1. místo Žabová Lucie, Jurková Marie Natalie štafeta 4x500m
1. místo Anna Šantrůčková U23
2. místo Barbora Podrazilová LV U23
3. místo Nikola Kropáčková U2



Zdravotně postižení sportovci

Soutěž

Umístění

Jméno

Disciplína/Kategorie

Otevřené mistrovství Německa 2. a 3. místo Arnošt Petráček plavání
Karlovarský pohárek 2x evropský rekord Arnošt Petráček plavání
Czech Open IPC Olomouc 2. místo Aleš Kisý hod oštěpem

1. místo Aleš Kisý vrh koulí
Zlatá Tretra Ostrava 2. místo Aleš Kisý vrh koulí

Sporty

Atletika

Atletika

Více
Basketbal - muži

Basketbal - muži

Více
Basketbal - ženy

Basketbal - ženy

Více
Golf

Golf

Více
Gymnastika

Gymnastika

Více
Házená

Házená

Více
Judo

Judo

Více
Kanoistika rychlost

Kanoistika rychlost

Více
Kanoistika slalom

Kanoistika slalom

Více
Krasobruslení

Krasobruslení

Více
Plavání

Plavání

Více
Šerm

Šerm

Více
Tenis

Tenis

Více
Volejbal

Volejbal

Více
Ostatní sporty

Ostatní sporty

Více
UNIS

UNIS

Více
Parasport

Parasport

Více